F3PAM-12V Hobut BATTERY CONDITION METER, 12V
Part Nnumber
F3PAM-12V
Description
BATTERY CONDITION METER, 12V
Producer
Hobut
Basic price
External Depth: 24mm External Length / Height: 48mm External Width: 48mm Meter Function: Battery Condition Indicator Meter Range: 10.5V to 12.5V Meter Size/Dimensions: 48mm x 48mm x 24mm Panel Cutout Height: - Panel Cutout Width: - SVHC: No SVHC (16-Jun-2014)
Following Parts
Random Products
(keyword F3PAM-12V Hobut BATTERY CONDITION METER, 12V)